Discord premium üyelik; Discord'dan para kazanma!

Premium Üyelikler, onları çalıştıran sunucuları ve içerik oluşturucuları desteklemeye yardımcı olan bir sunucuya aylık aboneliktir. Sunucuyu oluşturan..

Devamını Oku
Discord Nitro'nun Türk Lirası fiyatları belli oldu.

Selam millet,Bugün güzel bir haber ile karşınızdayım.Discord Nitro artık Türk Lirası ile alınabilecek.Discord'un kendi blog adresinde yayınladığı..

Devamını Oku
Discord Sunucu sahibi Taç nasıl alınır? Taç nedir? Ne işe yarar?

Selam millet,Bugün sizlere sunucu sahibinin kral tacını nasıl üzerinize alabileceğinizi göstereceğim.Discord sunucu sahibi tacı nedir?Nickinizin hemen..

Devamını Oku
Görsel Tasarımda Bir Kaç Değişiklik Yaptık!

Merhabalar,Discordsunuculari.com'u sizlerin desteği ile her geçen gün daha fazla geliştiriyor ve daha fazla kitleye ulaştırmak için elimizden gel..

Devamını Oku
1 Aylık Discord Nitro Çekilişi!

Merhabalar,Göstermiş olduğunuz ilgiyi karşılıksız bırakmamak için sizlere muhteşem bir çekiliş yapmak istedik. Discord ortamı içerisinde çok popüler v..

Devamını Oku
Popüler Discord Sunucusu Nasıl Olunur?

Bildiğiniz ve gördüğünüz üzere discordsunuculari.com ana sayfasında bazı sunucuların üzerinde ''popüler'' etiketi yer alıyor. Popü..

Devamını Oku
Yorum Yapma ve NFSW Sunucu Özelliği Aktif Edildi!

Merhabalar,Discordsunuculari.com'u aktif bir şekilde geliştirmeye devam ediyoruz ve sürekli olarak sizlere yeni bir kaç özellik sunmanın peşindey..

Devamını Oku
En iyi ve En Popüler Discord Botları

En iyi ve En Popüler Discord BotlarıGerçek bir Discord kullanıcısı iseniz mutlaka ama mutlaka Discord botlarını görmüş hatta onları evire çevire kull..

Devamını Oku
Discord Yazı Şekilleri (Kalın, İtalik, Altı Çizgili)

Discord’da diğer ortamlar gibi kalın, italik, altı çizgili, renkli, yatay yazı yazabilirsiniz. Katıldığınız sunucularda veya sahibi olduğunuz sunucu..

Devamını Oku
Discord Sunucu Kurma Botu

Discord sunucusu kurmak istiyorsunuz fakat nereden, nasıl başlanır? Ne yapılır? Hiçbir bilginiz yok mu? Hiç dert etmeyin. Bu sorununuzu giderebilece..

Devamını Oku
Discord Nedir?

Discord Nedir? Ne İçin Kullanılır?Günümüz teknolojisi insanlara bir çok imkanı kolay yoldan sağlayabilmekle meşgul. Özellikle sosyal medya uygulamala..

Devamını Oku