Discord Sunucu Kurma Botu

Discord sunucusu kurmak istiyorsunuz fakat nereden, nasıl başlanır? Ne yapılır? Hiçbir bilginiz yok mu? Hiç dert etmeyin. Bu sorununuzu giderebilecek, bu sorununuza çözüm üretebilecek mükemmel Discord sunucu oluşturma, Discord sunucu kurma botları bulunmaktadır. Sadece birkaç dakika içerisinde size istediğiniz şekil sunucuyu hazırlayıp teslim edebilir. Üstelik bunu tamamen ücretsiz bir şekilde yapıyor.

Discord Hazır Sunucu Botu

Discord hazır sunucu botu sayesinde oluşturacağınız sunucu için hiçbir işleme gerek kalmadan hazır olan şablonları sunucunuza giydirebilir ve hemen sunucunuza üye çekmeye başlayabilirsiniz. İsterseniz Discord public sunucu yapın, isterseniz Discord youtube sunucusu yapın isterseniz Discord film sunucusu yapın. Tamamen sizin isteklerinize göre şekillenen şablonlar sayesinde birkaç dakika da sunucunuzu oluşturabilirsiniz.

Discord hazır sunucu botu ve Discord hazır sunucu şablonları sayesinde; ‘’Rol, kayıt sistemi, botlar’’ Ve daha bir çok özelliği birkaç dakika içerisinde sunucunuza dahil edebiliyorsunuz. Hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan birkaç komut ile şablonları sunucunuza aktarabiliyorsunuz. Peki bu hazır sunucu botları hangileri? Bunları nasıl kullanabilirsiniz? İşte sizlere tüm detayları.

İlk önce linkini vereceğimiz siteye girmelisiniz. Link; ‘’ https://discordtemplates.com/tr’’. Site içerisinde kendinize hazır Discord sunucu şablonu seçmelisiniz. Şablonu seçtikten sonra ‘’Kullan’’ butonuna basarak botu sunucunuza davet etmelisiniz. Daha sonra seçtiğiniz şablonun kodunu genel sohbet ekranına yazmalısınız. Size sunulacak olan ‘’Evet’’ ve ‘’Hayır’’ butonlarından ‘’Evet’’ olanına tıklamalısınız. Daha sonrasında bot, sunucunuz içerisinde çalışacak ve hızlı bir şekilde sunucu odaları dahil sunucu rollerine kadar bütün her şeyi hazır bir şekilde kuracak, teslim edecektir.

Eğer yazdığımız bu bilgilerden hiçbir şekilde sunucunuza hazır şablonları ekleyemediyseniz linkini paylaşacağımız Youtube kanalı üzerinden videoyu izleyerek çok daha kolay bir şekilde hazır şablonları sunucunuza dahil edebilirsiniz. Youtube sunucu kurma botu videosu için link; https://youtu.be/ZwVaXg1ncGU

Sunucunuza hazır şablonlar için dahil olacak olan ‘’Templates botu’’, Discord tarafından güvenilir botlar listesinde yer almaktadır. Yani sunucunuza herhangi bir zararı yoktur. Memnuniyetle sunucunuza dahil edebilir, hızlı bir şekilde bu bot aracılığı ile hazır sunucu şablonlarını sunucunuza yükleyebilirsiniz. Bot içerisinde; ‘’Gelişmiş sunucu şablonu, Youtube sunucu şablonu, oyun sunucusu şablonu, public sunucu şablonu’’ gibi bir çok şablon yer almaktadır. Dilediğiniz herhangi birisini ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.