Discord Bot

En popüler Discord Bot Listesi


Tatsu Bot Moderasyon ve Eğlence botu
Arcane Bot Moderasyon Botu
Groovy Bot Müzik botu
Hydra Bot Müzik botu
Dyno Bot Moderasyon botu
Bot Hakkında Kısa Bir Bilgi Siteden Yönetmek İstersen! : Web Panel MC-AT OTO ROL (Auto Role) Küfür-Reklam Engelleme Botu Otomatik Küfür-Reklam Engeller. MC-AT, Support Custom Languages Write: !lang Loglarınızın Bir Sohb..
Tamamıyla Türkçe eğlence ve moderasyon botu. Gelişmiş ve ayarlanabilir olan Gloria, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak! Her hafta yeni bir komutun veya sistemin eklendiği Gloria botu aynı zamanda Çekiliş, Invite Manager, ..
Sarpheim Bot; 29 Ağustos 2018 - Çarşamba günü, tamamen şanş eseri bir şekilde yapılmaya başlandı. Sarpheim Bot yapılırken herhangi bir Sunucu için değil, tamamen topluma açık ve herkesin kullanabileceği şekilde yapılmas..
Lyessa tamamen türkçe hızlı ve kullanımı kolay gelişmiş bir discord botudur. Her geçen gün güncellemeler yaparak kullanıcılarımızı mutlu etmeye çalışıyoruz. Şuan botumuzda müzik, ekonomi, moderasyon ve eğlence..
Asena Tamamen Türkçe, stabil, hızlı, kolay ve yeni nesil teknolojilerle kuşatılmış Discord çekiliş & anket botu! Asena, Google Cloud 'un yüksek performanslı Avrupa sunucularında barınır. Her dakika milyarlarca işlem y..