Botu Ekle
"Botu ekle'' butonuna basarak sunucunuza dahil edebilirsiniz.

Lyessa Bot

Lyessa tamamen türkçe hızlı ve kullanımı kolay gelişmiş bir discord botudur. Her geçen gün güncellemeler yaparak kullanıcılarımızı mutlu etmeye çalışıyoruz. Şuan botumuzda müzik, ekonomi, moderasyon ve eğlence sistemleri bulunuyor. Aktif geliştirici ve destek ekibimiz sayesinde bir sorun yaşadağınızda sorununuz kısa sürede çözülecektir. Botumuz tüm özellikleri ile ücretsiz olarak sunuluyor ve herhangi bir gelir elde etmiyoruz. Bize destek olmak için botumuza oy verebilirsiniz. Bunun için size minnettar kalacağız.

Özgün tasarım ve sistemlerimiz ile sunucunuzu özel bir yer haline getirmeye çalışıyoruz. Sohbet filtrelerimiz ile sohbet güvenliğini sağlayabilir, moderasyon komutlarımız ile sunucu kurallarına uygunsuz davranan kişileri cezalandırabilirsiniz.

Yeni nesil, yüksek kaliteye sahip müzik sistemimiz ile arkadaşlarınız ile beraber müzik dinleyebilir, Together sistemimizle beraber videolar izleyebilirsiniz.

Botumuzda bulunan orijinal discord oyunları ve eğlence komutlarımız ile arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz.

Botumuzda bulunan Premium üyeliği tüm kullanıcılar elde edebilir. Bunun için tek yapmanız gereken oy verip, oy marketine göz atmak.

Kullanıcı önerilerini göz ardı etmiyoruz, bir öneriniz varsa bize iletmekten lütfen çekinmeyin!
#Lyessa

Benzer Discord Botları

Dyno Bot

Dyno Bot Moderasyon botu

Görüntüle
Asena Bot

Asena Tamamen Türkçe, stabil, hızlı, k..

Görüntüle
Electra Bot

Gelişmiş ve tam özelleştirilebilir Discord bo..

Görüntüle
Gloria Bot

Tamamıyla Türkçe eğlence ve moderasyon..

Görüntüle