Discordsunuculari.com

Hakkımızda

Discordsunuculari.com, kişisel sunucularınızı tanıtabilmek ve daha fazla insana ulaşabilmeniz için 2021 yılında ortaya çıktı. İnsanların sunucu açarak, sunucularına yeni insan kazanamaması sebebiyle büyük hüzün duymaktaydık ve bu sorunu nasıl çözebileceğimizi araştırıyorduk. Bu süreçte Discordsunuculari.com’u oluşturduk ve bazı promosyonlarla birlikte internet sitemizi sizlere ulaştırdık. Açıldığı günden bu yana her gün geliştiriyoruz ve hızla büyümeye devam ediyoruz. Sizin için bu siteyi geliştiriyoruz çünkü sizinle benzer düşünce yapısına sahip, benzer fikirlere sahip insanları bir araya getirmek istiyoruz. İlk önceliğimiz insanların sevdiği ve zaman geçirmek istediği çevrimiçi topluluk sunucularını bulmaları konusunda yardımcı olmaktır. Discordsunuculari.com'un Discord ile resmi bir ortaklığı veya bir bağlantısı yoktur.


Hizmet Şartları


Discordsunuculari.com içerisinde dış kaynaktan çekilen Discord sunucularının her birisi olduğu gibi sunulmaktadır. Herhangi bir şekilde sunucu ekleme, sunucu listeleme ve site içerisindeki diğer özelliklerden faydalanan herhangi bir üye Discordsunuculari.com içerisindeki tüm garantileri Discordsunuculari.com'un yaşayacağı herhangi bir olumsuz durumda reddeder.

Sizlere reklam ve listeleme özelliği sağlayan bu internet sitesi tamamen sunucu sahibinin isteğiyle yapılır ve tazminat için herhangi bir talep edilebilecek bir sayfayı barındırmaz.

Herhangi bir nedenden dolayı geri ödeme, bildirim veya uyarı içeren, içermeyen herhangi bir hesabı, hizmeti iptal etme, askıya alma veya sonlandırma hakkını her zaman saklı tutarız.

Discordsunuculari.com içerisine dahil edilecek her bir sunucu Discord’un resmi hizmet şartlarını ve yönergelerine uymalıdır.


İletişim


Discordsunuculari.com ile her türlü soru ve sorunda iletişime geçmek için discord[at]discordsunuculari.com e - posta adresini kullanabilirsiniz. Gönderilen e - postalara geri dönüş süresi yoğunluğa bağlı olarak en geç 30 iş günü süresince okunur ve cevaplanır.