凤-Phoenix #Bakımda

Sunucu Hakkında

-----{ Burası Ne Lan ?}-----
■ Merhaba,Burası 3 Tane Samimi Arkadaşın Resmi Discord Sunucusudur , Sunucunun Kurulumu 3 Gün Sürmüş ve hala devam etmektedir ■Bu sunucunun resmi kuruluş tarihi 03.04.2021'dir
■ Bu Sunucuda Sohbet Edebilir,Gta,Pubg,Minecraft,Valorant Gibi Oyunlar Oynayabilir veya Yetkili Olup Sunucuyu Yönetebilirsin Ama Biraz Zor Olabilir =)
-----{ Bu Sunucunun Yararlı Noktaları }-----
■ Bu Sunucunun yararlı Noktaları Herhangi Bir Sorun Olduğunda Sorabileceğiniz Kişiler veya Oyunlarda Yaşadığınız Sıkıntılar İçin Moderatörler Olması Gibi Bir Çok Yararlı Şeyler vardır
----{ Hakkımızda }-----
■ Phoenix Resmi Discord Sunucusu
■ İnviteye Göre veya Normal Roller
■ Kurucular İle Oyun Oynama Şansı
■ Başkalarıyla Farklı Oyunlar Oynayabilirsiniz

Sunucu Yorumları

Emrecan

2021-05-11 15:47

şaka şaka baya efsone


Benzer Discord Sunucuları

Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları
Hard RP'li askeri sunucu.

Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları


£f
Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları


Benzer Discord Sunucuları

Benzer Discord Sunucuları Nedir? 


Discord bünyesinde milyonlarca sunucu barındıran bir platformdur. Platform üzerinde ilgilendiğiniz kategori altında ulaşabileceğiniz global ve yerel sunucuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Tüm bu sunuculara sadece araştırma yaparak ulaşmanız imkânsıza yakındır. Bu noktada platformun ortaya koyduğu benzer Discord sunucuları algoritması bulunuyor. 
Benzer Discord sunucuları önerilerini eğer Discord kullandıysanız mutlaka denk gelmişsinizdir. Discord başta olmak üzere günümüzde neredeyse tüm sosyal medya platformlarında belirli bir algoritma bulunmaktadır. Oluşturulan algoritma sayesinde kullanıcıların platformda geçirdiği sürenin artması ve memnuniyet kazanması hedeflenir. 
Benzer Discord sunucuları, girdiğiniz bir kategoride bulunan sunucu örneklerini sizlere çıkarmaktadır. Örneğin bir Discord eğlence sunucusu katılımcısı olduğunuzu düşünün. Bu alandayken sol tarafta size benzer eğlence sunucu isimleri gösterilecektir. Böylece katılım gösterdiğiniz sunucular dışında da farklı odaları keşfedebilirsiniz.

Benzer Discord Sunucusu Ne İşe Yarar?


Kullanıcıların platform üzerinde uzun süreli vakit geçirmesi platform firması tarafından istenen bir durumdur. Bu yüzden benzer Discord sunucuları önerileri ortaya çıkar. Peki bu benzer sunucular ne gibi avantajlar sağlar? Discord benzer sunucuları ne işe yarar? Elbette tüm bunlar için belirli bir hedef, amaç oluşturulmuştur. 

Benzer Discord sunucuları avantajları arasında:

Kullanıcıların ilgisine göre sunucu önerisi,
Uzun süreli Discord kullanma avantajı,
Bilinmeyen Discord sunucularını keşfetme,
Daha fazla aktiflik ve iletişim sağlama gibi unsurlar bulunuyor.


Siz de belirli kategoride benzer sunucuların arasında yer almanın dışında Discord Sunucuları sitemizden sunucunuzun linkini paylaşarak katılımcı bulabilirsiniz.


DMCA.com Protection Status