Sunucu Hakkında

Sıcak samimi bır ortam (OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUM)

Sohbet muhabbet Oyun amaçlı

Gülüp kendini eğlendirebileceğin bir ortam

Yanımızda seni de görmekten mutluluk duyarız

Taglı public sunucuları gibi sunucudaki yetkisi olan veya olmayan insanlara zorunlu bir şekilde invite, kayıt gibi eylemleri yaptırmıyoruz herkes özgür
( Küfür serbest fakat kişilere karşı kullanmak yasak )


(4 yıldır discord kullanıyorum Serverlerden gereksiz yere haklı olmama rağmen mute yiyip ban yiyip kick yemekten bıktım artık ve kendi sunucumu açma kararı aldım Ve burada asla kimsenin [HAKSIZ YERE ] mutelenmediği ban yemediği sunucu :)


SOHBET OYUN ETKİNLİK VS. Yapılan ortam

Sunucunun amacı: Topluluk oluşturmak ve aile ortamı kurmak

Kurallar;

MADDE 1- (1) Yöneticiler ve Yetkililer harici hiçbir Kullanıcı, bir Yönetici veya Yetkilinin sergilemesi beklenecek davranış veya davranışları sergileyemez, kendisini bir Yönetici veya Yetkilinin yerinde konumlandıramaz.

MADDE 2- (2) Kullanıcı, Sunucuda bulunan diğer Kullanıcı veya Kullanıcıları Kanallar dahilinde ve/veya özel mesaj yoluyla rahatsız edemez, diğer Kullanıcı veya Kullanıcılara reklam içerikli mesaj gönderemez, diğer Kullanıcı veya Kullanıcılar ile Kuralların lafzına aykırı Konuşmalar yapamaz.

MADDE 3- (3) Kullanıcı, herhangi bir siyasî görüşün, akımın ve markanın propagandasını ve/veya fanatikliğini yapamaz; bilgi paylaşmak, bilgi almak ve karşılıklı hoşgörü ilkesi çerçevesinde sohbet edebilir.

MADDE 4- (4) Müzik dinlemek için ayrılmış Ses Kanalları haricindeki bir Ses Kanalına dahil olan Kullanıcı, Yöneticiler ve/veya Yetkililer özel olarak izin vermedikçe, herhangi bir sesli konuşma yapılmıyorsa dahil olduğu anda, herhangi bir sesli konuşma yapılıyorsa konuşması için uygun olan ilk anda ve her halükarda en fazla 5 dakika içerisinde en az bir defa sesli konuşma yapmak zorundadır.

MADDE 5- (5) Sunucunun işleyişinin aksamaması için Kullanıcı, Yöneticilerin ve Yetkililerin hiçbirini engelleyemez, Yetkililer de hiçbir Kullanıcıyı engelleyemez. (KEYFİYETTEN)

MADDE 6- (6) Kullanıcı, Yöneticiler özel olarak izin vermedikçe, Sunucuda birden fazla kullanıcı hesabı ile bulunamaz. Sunucuda birden fazla kullanıcı hesabı ile bulunduğu tespit edilen Kullanıcının her bir hesabı için İşlem uygulanır.

MADDE 7- (7) Kanallar dahilinde ve özel mesaj yoluyla, her ne formda olursa olsun korsan içerik teşviki ve/veya paylaşımı yapılamaz.

MADDE 8- (8) Yöneticiler; Tanımları, Kuralları, Kanalları, rolleri, izinleri ve yetkileri değiştirme, kaldırma ve/veya bunlara yenisini ekleme hakkını saklı tutar..

#sohbet#oyun#eglence

Sunucu Yorumları

Bu sunucu hakkında hiç yorum yapılmamış.

Benzer Discord Sunucuları

Discord Sohbet Sunucuları
Sizi sunucumuzda ağırlamak için can atıyoruz.

Discord Sohbet Sunucuları


Discord Sohbet Sunucuları
-════ ROYALTY SUNUCUSUNA HOŞGELDİNİZ ═══✵ -╔═════๑ஜ۩۞۩ஜ๑═══════╗ -╠> Zula,Minecraft.Valo..

Discord Sohbet Sunucuları
Bu sunucuda aradığınız tüm discord sunucularının linklerini bulabilirsiniz. Kendi sunucunu..

Discord Sohbet Sunucuları


Discord Sohbet Sunucuları
Sohbet arkadaşlık için sende gel sunucumuza katıl

Discord Sohbet Sunucuları


Discord Sohbet Sunucuları


Discord Sohbet Sunucuları
7/24 Eğlence

Discord Sohbet Sunucuları
・GYC | Görüldü Yiyenler Cemiyeti・

Discord Sohbet Sunucuları
Sohbet. Eglence. Oyun Turnuvalari. Arkadas Edinme. Farkli Aktiviteler. Her gun bir bi..

Benzer Discord Sunucuları

Benzer Discord Sunucuları Nedir? 


Discord bünyesinde milyonlarca sunucu barındıran bir platformdur. Platform üzerinde ilgilendiğiniz kategori altında ulaşabileceğiniz global ve yerel sunucuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Tüm bu sunuculara sadece araştırma yaparak ulaşmanız imkânsıza yakındır. Bu noktada platformun ortaya koyduğu benzer Discord sunucuları algoritması bulunuyor. 
Benzer Discord sunucuları önerilerini eğer Discord kullandıysanız mutlaka denk gelmişsinizdir. Discord başta olmak üzere günümüzde neredeyse tüm sosyal medya platformlarında belirli bir algoritma bulunmaktadır. Oluşturulan algoritma sayesinde kullanıcıların platformda geçirdiği sürenin artması ve memnuniyet kazanması hedeflenir. 
Benzer Discord sunucuları, girdiğiniz bir kategoride bulunan sunucu örneklerini sizlere çıkarmaktadır. Örneğin bir Discord eğlence sunucusu katılımcısı olduğunuzu düşünün. Bu alandayken sol tarafta size benzer eğlence sunucu isimleri gösterilecektir. Böylece katılım gösterdiğiniz sunucular dışında da farklı odaları keşfedebilirsiniz.

Benzer Discord Sunucusu Ne İşe Yarar?


Kullanıcıların platform üzerinde uzun süreli vakit geçirmesi platform firması tarafından istenen bir durumdur. Bu yüzden benzer Discord sunucuları önerileri ortaya çıkar. Peki bu benzer sunucular ne gibi avantajlar sağlar? Discord benzer sunucuları ne işe yarar? Elbette tüm bunlar için belirli bir hedef, amaç oluşturulmuştur. 

Benzer Discord sunucuları avantajları arasında:

Kullanıcıların ilgisine göre sunucu önerisi,
Uzun süreli Discord kullanma avantajı,
Bilinmeyen Discord sunucularını keşfetme,
Daha fazla aktiflik ve iletişim sağlama gibi unsurlar bulunuyor.


Siz de belirli kategoride benzer sunucuların arasında yer almanın dışında Discord Sunucuları sitemizden sunucunuzun linkini paylaşarak katılımcı bulabilirsiniz.


DMCA.com Protection Status