AgorA

Sunucu Hakkında

Yeni bir topluluk oluşturuyoruz. Yeni doğmuş bir ülke hayal edin. Tüm amacınız ve uğraşlarınız bilgiye ulaşmak! Siyaset, Ticaret, Ekonomi ve Askerî gücünüz bilgiye ulaşmak için. Devam etmek istediğiniz rolünüzü seçecek ve Bilgi Evreni'nde bilgi yarışına katılacaksınız.
AgorA, Discord platformunda yazı tabanlı bir sunucudur. Bu sunucuda;
Seçmen olarak Bilgi Siyaseti'ne katılıp partiler kurabilir,
Saha Çalışanı olarak Ticaret Federasyonu'nda yer alıp partilere bilgi satabilir,
Sarraf olarak Bankacılık Klanı'nda yer alıp partilere borç verebilir,
Nefer olarak Düzen içerisinde yer alıp askerî araştırmalar yapabilirsin.
Hayalini kurduğumuz topluluğu oluştururken yol arkadaşlarına ihtiyacımız var. Bize katılın! Birlikte geleceğe hazırlanalım.
Bilgiyle Kalın!!!

Amacımız yetkin ve işlevsel bilgi topluluğu oluşturmak. Bu topluluk ile bizden sonraki nesillere ışık olmak istiyoruz. Bizi tanımak için bizimle iletişim kurun.

*AgorA üyesi olan tüm kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılır.
*AgorA Yönetimi bu kuralları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.
*AgorAdaki en yetkili kişiler AgorA yetkilileridir; AgorA yetkilileri AgorA'nın düzenlenmesi ve yönetilmesi araştırmasunda yardım etmesi için danışman atayabilir ve gerekli görürse bunları değiştirir. AgorA yetkilileri; AgorA'a yeni bölüm açabilir, mevcut bölümleri kapatabilir, kurallara uymayan kullanıcıları AgorA'dan uzaklaştırabilir ve AgorA kurallarına aykırı hareket eden kişilerin AgorA'dan atılmasını oyun yetkililerinden isteyebilir.
*Yetkililerin görevlerinden, yetkili oldukları bölümlerde AgorA kurallarını ihlal edilmesini engellemektir.
*Yetkililerden ve Yöneticilerden AgorA'da ya da özel mesaj yoluyla sorulan her soruya cevap vermeleri beklenmemelidir.
*Yazılan mesajların sorumluluğu mesajları yazan kişilere aittir, yetkili ve yöneticiler başkalarının yazdığı mesajlardan dolayı sorumlu tutulamazlar.
*Yetkili ve yönetici dışında AgorA'ya mesaj yazmak ya da okumak amacıyla gelen herkes kullanıcı olarak tanımlanır.
*Yeni bir araştırma başlığı açılmadan önce açmış olacağınız araştırma hakkında bilginin AgorA içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. AgorA içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip araştırma var ise aynı araştırmayı açmamanız rica olunur. Buna benzer bir araştırma var ise bölüm yöneticilerimiz tarafından açmış olduğunuz araştırma tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. Aynı araştırmayı açmak için geçerli bir nedeniniz var ise AgorA yetkililerine danışın.
*Herhangi bir araştırmayla ya da mesajla ilgili öneri, şikayet ve diğer bildirimlerinizi ilgili araştırmanun bölüm yöneticilerine kolayca iletebilirsiniz.
*Araştırmalar doğru kategori içerisinde açılmalıdır. Araştırma ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.
*Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır.
*AgorA'da küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya AgorA huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.
*Üyelerimizi rencide edici sözler ve kelimeler kullanmak yasaktır. Uyarı alabilir ve sonrasında AgorA'dan uzaklaştırılırsınız.
*AgorA yöneticilerine hakaret etmek yasaktır.
*Özel mesaj yoluyla üyeleri rahatsız etmek veya taciz edici mesajlar yollamak yasaktır.
*AgorA'yı reklam aracı olarak kullanmak yasaktır.
*Üyelerin birden fazla hesap açması yasaktır. Tespit edildiği takdirde ana hesabınızı kaybetme şansınızın olduğunu unutmayınız.
*Küfür, slogan, pornografik içerik veya parti logosu içeren avatar kullanmak yasaktır.

Sunucu Yorumları

Bu sunucu hakkında hiç yorum yapılmamış.

Benzer Discord Sunucuları

Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Benzer Discord Sunucuları