ANİMEA!

Sunucu Hakkında

Merhabalar ilk oncelikle ben ege discorda 2 3 ay once katıldım ve kendime özel sunucu kurdum çok hoş oldu oyun anime eğlence her türlü bot var her türlü ses kanalı ne isterseniz istekleriniz olursa adminlerimiz aktiftir sunucu özellikleri:
1.ADMİNLER AKTİF
2.BOTLAR FAZLA VE ÇOK ÖZEL EĞLENCE BOTLARI VAR
3.OYUNCULARA ÖZEL HERŞEY VAR
4.OYUN,ANİME,CİNSİYET,KİŞİLİK ROLLERİ VAR
5.ADMİN KOLAY OLUNUR
6.KİMSE SANA KARIŞAMAZ
7.KİMSE SANA HAKARET ETMEZ
8.YAŞ KİTLESİNE VE AİLE ORTAMINA UYGUN
9.+18 YOK
10.NAPİM DEMEK YASAK ŞAKA ŞAKA AMA ABARTILMAZ
10.SHİPLEMEK VAR
11.DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARI VAR :D
12.ARKADAŞ YADA KIZ ARKADAŞ YAPABİLİRSİNİZ .D
SUNUCUYA GELMEK SENİN ELİNDE 13 KİŞİYİZ BİRAZ AZ AMA GELİRSEN VE DAVET EDERSEN FAZLALAŞIRIZ İYİ GÜBLER UMARIM BEGENİRSİNİZ.

Sunucu Yorumları

Bu sunucu hakkında hiç yorum yapılmamış.

Benzer Discord Sunucuları

Discord Eğlence Sunucuları


Discord Eğlence Sunucuları


BGK
Discord Eğlence Sunucuları


Discord Eğlence Sunucuları


Discord Eğlence Sunucuları


Discord Eğlence Sunucuları


Discord Eğlence Sunucuları


Discord Eğlence Sunucuları


Discord Eğlence Sunucuları


Discord Eğlence Sunucuları


Discord Eğlence Sunucuları


Benzer Discord Sunucuları

Benzer Discord Sunucuları Nedir? 


Discord bünyesinde milyonlarca sunucu barındıran bir platformdur. Platform üzerinde ilgilendiğiniz kategori altında ulaşabileceğiniz global ve yerel sunucuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Tüm bu sunuculara sadece araştırma yaparak ulaşmanız imkânsıza yakındır. Bu noktada platformun ortaya koyduğu benzer Discord sunucuları algoritması bulunuyor. 
Benzer Discord sunucuları önerilerini eğer Discord kullandıysanız mutlaka denk gelmişsinizdir. Discord başta olmak üzere günümüzde neredeyse tüm sosyal medya platformlarında belirli bir algoritma bulunmaktadır. Oluşturulan algoritma sayesinde kullanıcıların platformda geçirdiği sürenin artması ve memnuniyet kazanması hedeflenir. 
Benzer Discord sunucuları, girdiğiniz bir kategoride bulunan sunucu örneklerini sizlere çıkarmaktadır. Örneğin bir Discord eğlence sunucusu katılımcısı olduğunuzu düşünün. Bu alandayken sol tarafta size benzer eğlence sunucu isimleri gösterilecektir. Böylece katılım gösterdiğiniz sunucular dışında da farklı odaları keşfedebilirsiniz.

Benzer Discord Sunucusu Ne İşe Yarar?


Kullanıcıların platform üzerinde uzun süreli vakit geçirmesi platform firması tarafından istenen bir durumdur. Bu yüzden benzer Discord sunucuları önerileri ortaya çıkar. Peki bu benzer sunucular ne gibi avantajlar sağlar? Discord benzer sunucuları ne işe yarar? Elbette tüm bunlar için belirli bir hedef, amaç oluşturulmuştur. 

Benzer Discord sunucuları avantajları arasında:

Kullanıcıların ilgisine göre sunucu önerisi,
Uzun süreli Discord kullanma avantajı,
Bilinmeyen Discord sunucularını keşfetme,
Daha fazla aktiflik ve iletişim sağlama gibi unsurlar bulunuyor.


Siz de belirli kategoride benzer sunucuların arasında yer almanın dışında Discord Sunucuları sitemizden sunucunuzun linkini paylaşarak katılımcı bulabilirsiniz.


DMCA.com Protection Status