Ashen One

Sunucu Hakkında

Discord içerisinde attığınız mesajlarda saygılı olmalısınız. Tanımadığınız, önceden kişisel bir ilişkiniz olmayan kişilerle konuşurken saygılı davranmalısınız. Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız siz de başkasına öyle davranın.
Kişisel kavgaları Discord sohbet kanallarına taşımak yasaktır.
Küfür kullanımı yasak değil ama yasak olmaması istediğiniz gibi küfür etme hakkını sizlere vermiyor. Yetkililer gerekli gördüğü yerde sizleri uyarabilir.
Özel sohbet mesajlarını ve kişi bilgilerini genel sohbet kanallarında ifşa etmek yasaktır. (Aranızda ne yaşandığı kimsenin umrunda değil sunucudaki insanlar sizlerin kişisel meselelerine dahil olmak zorunda değil).
Karşı cins gördüğünüz zaman yapışmayın.
Spam ve flood yapmayınız.
Sunucuda almış olduğunuz ilk 3 warn sadece uyarı amaçlıdır sonraki kural ihlallerinizde daha ağır yaptırımlarla karşılaşırsınız profil-sorgulama kanalından ceza profilinize bakabilirsiniz.
Sunucudaki yetkililerin izni olmadan herhangi bir içeriğin reklamını yapmayın.
Tüm bu klişelerin insanlar üzerinde etkili olmadığı çok açık bir gerçek formalite icabı olan bu kanala göz atıp buraya kadar okuduysan zaten nerde nasıl davranman gerektiğini biliyorsundur.

#sohbet#oyun#eğlence

Sunucu Yorumları

Bu sunucu hakkında hiç yorum yapılmamış.

Benzer Discord Sunucuları

En popüler Discord sunucuları
Tarih, genel kültür, mizah konuşulan güzel bir sunucu yaratmak istiyoruz.

En popüler Discord sunucuları
Sana ihtiyacımız var

En popüler Discord sunucuları
SHx・Esports

En popüler Discord sunucuları
oyunlar hakkında en son haberler ve gta 5 ark vb oyunlarda sunucu imkanı

En popüler Discord sunucuları
Minyonlar

En popüler Discord sunucuları
Radium, herkesin kendi kontrolünde olan ses kanalı oluşturabileceği harika bir topluluk! Y..

En popüler Discord sunucuları
Geveze

En popüler Discord sunucuları
Bir twitch yayıncısının discord sunucusu, zamanını burada boş geçirmeyeceksin ve belki yen..

En popüler Discord sunucuları
Gelişmiş public sunucumuza hepinizi bekleriz..

En popüler Discord sunucuları
✡ Yeni Açılmış düzenli etkinliklerin yapıldığı, eğlenceli vakit geçirip yeni insanlar tanı..

En popüler Discord sunucuları
Gelen herkeze tesekkurler

Benzer Discord Sunucuları

Benzer Discord Sunucuları Nedir? 


Discord bünyesinde milyonlarca sunucu barındıran bir platformdur. Platform üzerinde ilgilendiğiniz kategori altında ulaşabileceğiniz global ve yerel sunucuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Tüm bu sunuculara sadece araştırma yaparak ulaşmanız imkânsıza yakındır. Bu noktada platformun ortaya koyduğu benzer Discord sunucuları algoritması bulunuyor. 
Benzer Discord sunucuları önerilerini eğer Discord kullandıysanız mutlaka denk gelmişsinizdir. Discord başta olmak üzere günümüzde neredeyse tüm sosyal medya platformlarında belirli bir algoritma bulunmaktadır. Oluşturulan algoritma sayesinde kullanıcıların platformda geçirdiği sürenin artması ve memnuniyet kazanması hedeflenir. 
Benzer Discord sunucuları, girdiğiniz bir kategoride bulunan sunucu örneklerini sizlere çıkarmaktadır. Örneğin bir Discord eğlence sunucusu katılımcısı olduğunuzu düşünün. Bu alandayken sol tarafta size benzer eğlence sunucu isimleri gösterilecektir. Böylece katılım gösterdiğiniz sunucular dışında da farklı odaları keşfedebilirsiniz.

Benzer Discord Sunucusu Ne İşe Yarar?


Kullanıcıların platform üzerinde uzun süreli vakit geçirmesi platform firması tarafından istenen bir durumdur. Bu yüzden benzer Discord sunucuları önerileri ortaya çıkar. Peki bu benzer sunucular ne gibi avantajlar sağlar? Discord benzer sunucuları ne işe yarar? Elbette tüm bunlar için belirli bir hedef, amaç oluşturulmuştur. 

Benzer Discord sunucuları avantajları arasında:

Kullanıcıların ilgisine göre sunucu önerisi,
Uzun süreli Discord kullanma avantajı,
Bilinmeyen Discord sunucularını keşfetme,
Daha fazla aktiflik ve iletişim sağlama gibi unsurlar bulunuyor.


Siz de belirli kategoride benzer sunucuların arasında yer almanın dışında Discord Sunucuları sitemizden sunucunuzun linkini paylaşarak katılımcı bulabilirsiniz.


DMCA.com Protection Status