Kamp Yggdrasil Roleplay

Sunucu Hakkında

Uyanıyor... Hey iyi misin? Yolda gelirken o buz devi tarafından fena hırpalandın. Acele etme, kalkmana gerek yok. Biraz dinlenmelisin. Ben kim miyim? Ben bir valkürüm. Senin gibi İskandinav Tanrılarının çocuklarını bu kampa getirmekle görevliyim. Evet evet iskandinav tanrıları gerçek ve ara sıra Midgard adı verilen bu dünyaya gelip çocuk sahibi olurlar. Onlar için gönül eğlendirmekten fazlası değildir gerçi. Hadi gel. Sana etrafı gezdireyim. Burada savaşmayı, hayatta kalmayı ve yeteneklerini kontrol etmeyi öğreneceksin. E herhalde yani bir yarı tanrı olarak yeteneklerin var. Zamanla gelişirsin merak etme. Hadi gel ders başlıyor!

Burada arkadaşlar edinebilir, yeni maceralara atılarak iskandinav mitolojisini keşfedebilirsin. Kulağa eğlenceli geldiğini biliyorum fakat eğlenceli olan her şey aynı zamanda tehlikelidir de. Bunu unutma! Her an bir buz devi tarafından dondurulabilir, bir ateş devi tarafından kızartılabilirsin. Tabiki cüceler ve elfler gibi yardım sever ırklarda var fakat genel olarak herkes seni öldürmeye çalışacaktır. Tanrılar bile! Bu yüzden tedbiri asla elden bırakmaman gerekecektir. Burası Tanrıların ve Yaratıkların dokuz diyarı ve sen, yarı tanrı, bu diyarları keşfetmeye davetlisin!

#roleplay#rp#oyun

Sunucu Yorumları

Bu sunucu hakkında hiç yorum yapılmamış.

Benzer Discord Sunucuları

Türk Discord Sunucuları
gelip takılabiliceğiniz bi sunucu

Türk Discord Sunucuları
Vikinglere Özgü Bir Sunucu.

Türk Discord Sunucuları
Tatlı bir sohbet muhabbetin döndüğü güzel bi ortam amacımız tanışmak sohbet muhabbet eğlen..

Türk Discord Sunucuları
Bi yandan Valorant oynayıp bi yandan eğlence isteyenleri bekleriz. İyi veya kötü oynamak ..

Türk Discord Sunucuları
Sunucumuzun kurucusu Ahsa herkes için çok çalışıp sunucusunu güzelleştiriyor.

Türk Discord Sunucuları
twitch yayınlarımı paylaştığım muhabbet sohbet ettiğimiz discord sunucumuza hepinizi bekli..

Türk Discord Sunucuları
"Sunucumuzun amacı; teknoloji kanalı üzerine kurulmus,ahlaklı,düzgün kullanıcılarla dolu s..

Türk Discord Sunucuları
Bir çok oyunu oynadığımız, samimi sohbetler ettiğimiz, arada güzel etkinlikler yaptığımız ..

Türk Discord Sunucuları
Arkadaş çevresi kurarsınız turnuvaya arkadaşlarınızla katılırsınız ödül kazanırsınız ..

Türk Discord Sunucuları
sunucumuzda public ve oyun kanalları bulunmaktadır sizde bize katılın eğlencenin dibine vu..

Türk Discord Sunucuları
Samimi sohbetler, anime manga oyun, eşliğinde tatlı anılar biriktirebileceğiniz bir yer. ..

Benzer Discord Sunucuları

Benzer Discord Sunucuları Nedir? 


Discord bünyesinde milyonlarca sunucu barındıran bir platformdur. Platform üzerinde ilgilendiğiniz kategori altında ulaşabileceğiniz global ve yerel sunucuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Tüm bu sunuculara sadece araştırma yaparak ulaşmanız imkânsıza yakındır. Bu noktada platformun ortaya koyduğu benzer Discord sunucuları algoritması bulunuyor. 
Benzer Discord sunucuları önerilerini eğer Discord kullandıysanız mutlaka denk gelmişsinizdir. Discord başta olmak üzere günümüzde neredeyse tüm sosyal medya platformlarında belirli bir algoritma bulunmaktadır. Oluşturulan algoritma sayesinde kullanıcıların platformda geçirdiği sürenin artması ve memnuniyet kazanması hedeflenir. 
Benzer Discord sunucuları, girdiğiniz bir kategoride bulunan sunucu örneklerini sizlere çıkarmaktadır. Örneğin bir Discord eğlence sunucusu katılımcısı olduğunuzu düşünün. Bu alandayken sol tarafta size benzer eğlence sunucu isimleri gösterilecektir. Böylece katılım gösterdiğiniz sunucular dışında da farklı odaları keşfedebilirsiniz.

Benzer Discord Sunucusu Ne İşe Yarar?


Kullanıcıların platform üzerinde uzun süreli vakit geçirmesi platform firması tarafından istenen bir durumdur. Bu yüzden benzer Discord sunucuları önerileri ortaya çıkar. Peki bu benzer sunucular ne gibi avantajlar sağlar? Discord benzer sunucuları ne işe yarar? Elbette tüm bunlar için belirli bir hedef, amaç oluşturulmuştur. 

Benzer Discord sunucuları avantajları arasında:

Kullanıcıların ilgisine göre sunucu önerisi,
Uzun süreli Discord kullanma avantajı,
Bilinmeyen Discord sunucularını keşfetme,
Daha fazla aktiflik ve iletişim sağlama gibi unsurlar bulunuyor.


Siz de belirli kategoride benzer sunucuların arasında yer almanın dışında Discord Sunucuları sitemizden sunucunuzun linkini paylaşarak katılımcı bulabilirsiniz.


DMCA.com Protection Status