Kamp Yggdrasil Roleplay

Sunucu Hakkında

Uyanıyor... Hey iyi misin? Yolda gelirken o buz devi tarafından fena hırpalandın. Acele etme, kalkmana gerek yok. Biraz dinlenmelisin. Ben kim miyim? Ben bir valkürüm. Senin gibi İskandinav Tanrılarının çocuklarını bu kampa getirmekle görevliyim. Evet evet iskandinav tanrıları gerçek ve ara sıra Midgard adı verilen bu dünyaya gelip çocuk sahibi olurlar. Onlar için gönül eğlendirmekten fazlası değildir gerçi. Hadi gel. Sana etrafı gezdireyim. Burada savaşmayı, hayatta kalmayı ve yeteneklerini kontrol etmeyi öğreneceksin. E herhalde yani bir yarı tanrı olarak yeteneklerin var. Zamanla gelişirsin merak etme. Hadi gel ders başlıyor!

Burada arkadaşlar edinebilir, yeni maceralara atılarak iskandinav mitolojisini keşfedebilirsin. Kulağa eğlenceli geldiğini biliyorum fakat eğlenceli olan her şey aynı zamanda tehlikelidir de. Bunu unutma! Her an bir buz devi tarafından dondurulabilir, bir ateş devi tarafından kızartılabilirsin. Tabiki cüceler ve elfler gibi yardım sever ırklarda var fakat genel olarak herkes seni öldürmeye çalışacaktır. Tanrılar bile! Bu yüzden tedbiri asla elden bırakmaman gerekecektir. Burası Tanrıların ve Yaratıkların dokuz diyarı ve sen, yarı tanrı, bu diyarları keşfetmeye davetlisin!

#roleplay#rp#oyun

Sunucu Yorumları

Bu sunucu hakkında hiç yorum yapılmamış.

Benzer Discord Sunucuları

Türk Discord Sunucuları
Seviyeli, hoş vakit geçirmek isteyen dostlarımız için 2. kez açtığımız sunucumuzda sizleri..

Türk Discord Sunucuları
DOST DÜŞMAN HERKESİ BEKLERİZ

Türk Discord Sunucuları
aile sunucumuzdur yeni açıldı ve sizleri de aramızda görmek istiyoruz

Türk Discord Sunucuları
Daha yeniyiz bakım aşamasındayız ama sende gelip formu doldurarak yetkili olabilirsin sen ..

Türk Discord Sunucuları
Yeni açılmış sunucu herkesi beklerizz

Türk Discord Sunucuları
╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║ Sunucumuz yeni açıldı. Herkes sıfırdan başlıyor. Üstünlük yok. ║ y..

Türk Discord Sunucuları
Sunucumuz Sohbet Oyun Arkadaşlık

Türk Discord Sunucuları
Hergün yeni içerikler eklenen nsfw kanalları, özel roller, mükemmel sunucu düzeni ve am ka..

Türk Discord Sunucuları
eğlence . akafadağıtma . oyun . filim .

Türk Discord Sunucuları
partilerle sende coş

Türk Discord Sunucuları
Sunucumuz sohbet ve oyun oynayan kişiler için kurulmuştur.

Benzer Discord Sunucuları

Benzer Discord Sunucuları Nedir? 


Discord bünyesinde milyonlarca sunucu barındıran bir platformdur. Platform üzerinde ilgilendiğiniz kategori altında ulaşabileceğiniz global ve yerel sunucuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Tüm bu sunuculara sadece araştırma yaparak ulaşmanız imkânsıza yakındır. Bu noktada platformun ortaya koyduğu benzer Discord sunucuları algoritması bulunuyor. 
Benzer Discord sunucuları önerilerini eğer Discord kullandıysanız mutlaka denk gelmişsinizdir. Discord başta olmak üzere günümüzde neredeyse tüm sosyal medya platformlarında belirli bir algoritma bulunmaktadır. Oluşturulan algoritma sayesinde kullanıcıların platformda geçirdiği sürenin artması ve memnuniyet kazanması hedeflenir. 
Benzer Discord sunucuları, girdiğiniz bir kategoride bulunan sunucu örneklerini sizlere çıkarmaktadır. Örneğin bir Discord eğlence sunucusu katılımcısı olduğunuzu düşünün. Bu alandayken sol tarafta size benzer eğlence sunucu isimleri gösterilecektir. Böylece katılım gösterdiğiniz sunucular dışında da farklı odaları keşfedebilirsiniz.

Benzer Discord Sunucusu Ne İşe Yarar?


Kullanıcıların platform üzerinde uzun süreli vakit geçirmesi platform firması tarafından istenen bir durumdur. Bu yüzden benzer Discord sunucuları önerileri ortaya çıkar. Peki bu benzer sunucular ne gibi avantajlar sağlar? Discord benzer sunucuları ne işe yarar? Elbette tüm bunlar için belirli bir hedef, amaç oluşturulmuştur. 

Benzer Discord sunucuları avantajları arasında:

Kullanıcıların ilgisine göre sunucu önerisi,
Uzun süreli Discord kullanma avantajı,
Bilinmeyen Discord sunucularını keşfetme,
Daha fazla aktiflik ve iletişim sağlama gibi unsurlar bulunuyor.


Siz de belirli kategoride benzer sunucuların arasında yer almanın dışında Discord Sunucuları sitemizden sunucunuzun linkini paylaşarak katılımcı bulabilirsiniz.


DMCA.com Protection Status