Karışık Office

Sunucu Hakkında

Bu sunucuyu 1 yıl önce açtım ama en fazla 10 kişiyiz.
Bu sunucuda;
-Sohbet kanalları.
-Roblox - Hile kanalları.
-Günlük Covid-19 tablosu.
-Kanalınızın youtube videoları.
-Discord içi oyunlar;
Kumarhane botu ve kelime oyunu.
-Admin alımı, DJ alımları ve Bot düzenleyici alımları.
-Kaliteli 15 bot.
-Sunucuya girdiğinizde sadece kayıt odasında formata uygun şekilde adınızı yazmak ve sunucumuza katılmak.

Sunucu Yorumları

Kerem Aksoy

2021-05-03 13:42

Tek yapacağınız ''Sunucuya katıl'' tuşuna basmak.

Hamza Emirhan

2021-05-02 12:54

Merhabalar ben Esquieery bu sunucuyu 1 yıl olalı açtık bir ortak ile ama hiç üyemiz olmadı bende artık pek girmemeye başladım kerem adlı ortak geliştireceğini söylüyor inş öyle olur discordda boşuna ortak olmadım bu arada çoğu botu ben ayarladım komutlar fln logoyu bir siteden yaptım yani diyeceğim gelmeyi unutmayın :)

Mert Ak

2021-05-02 12:22

Online olsa çok güzel olur baya emek verilmiş ellerinize sağlık


Benzer Discord Sunucuları

SCP
Benzer Discord Sunucuları

Benzer Discord Sunucuları Nedir? 


Discord bünyesinde milyonlarca sunucu barındıran bir platformdur. Platform üzerinde ilgilendiğiniz kategori altında ulaşabileceğiniz global ve yerel sunucuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Tüm bu sunuculara sadece araştırma yaparak ulaşmanız imkânsıza yakındır. Bu noktada platformun ortaya koyduğu benzer Discord sunucuları algoritması bulunuyor. 
Benzer Discord sunucuları önerilerini eğer Discord kullandıysanız mutlaka denk gelmişsinizdir. Discord başta olmak üzere günümüzde neredeyse tüm sosyal medya platformlarında belirli bir algoritma bulunmaktadır. Oluşturulan algoritma sayesinde kullanıcıların platformda geçirdiği sürenin artması ve memnuniyet kazanması hedeflenir. 
Benzer Discord sunucuları, girdiğiniz bir kategoride bulunan sunucu örneklerini sizlere çıkarmaktadır. Örneğin bir Discord eğlence sunucusu katılımcısı olduğunuzu düşünün. Bu alandayken sol tarafta size benzer eğlence sunucu isimleri gösterilecektir. Böylece katılım gösterdiğiniz sunucular dışında da farklı odaları keşfedebilirsiniz.

Benzer Discord Sunucusu Ne İşe Yarar?


Kullanıcıların platform üzerinde uzun süreli vakit geçirmesi platform firması tarafından istenen bir durumdur. Bu yüzden benzer Discord sunucuları önerileri ortaya çıkar. Peki bu benzer sunucular ne gibi avantajlar sağlar? Discord benzer sunucuları ne işe yarar? Elbette tüm bunlar için belirli bir hedef, amaç oluşturulmuştur. 

Benzer Discord sunucuları avantajları arasında:

Kullanıcıların ilgisine göre sunucu önerisi,
Uzun süreli Discord kullanma avantajı,
Bilinmeyen Discord sunucularını keşfetme,
Daha fazla aktiflik ve iletişim sağlama gibi unsurlar bulunuyor.


Siz de belirli kategoride benzer sunucuların arasında yer almanın dışında Discord Sunucuları sitemizden sunucunuzun linkini paylaşarak katılımcı bulabilirsiniz.


DMCA.com Protection Status