Lxqht #ReaverGaming

Sunucu Hakkında

BİZ KİMİZ VE AMACIMIZ NEDİR ?

Sunucumuz 2015 yılında caus ismiyle Counter-Strike 1.6 Jailbreak clan'ı olarak kurulmuştur. Şuan ismimiz ReaverGaming olarak değiştirilmiştir ve yeni planlarımız bulunmaktadır.
Tek amacımız saygılı bir aile ortamı kurmak ve siz değerli oyuncularımızı eğlendirmek sunucumuzda her şeyi oyuncularımızın istediği gibi yapmak için özen göstereceğiz sende bizimle beraber olmak istiyorsan discord sunucumuza gelip bize destek olabilirsin :)
Şuanda CSGO'DA AWP Sunucumuz bulunmaktadır yakın'da farklı oyunlarda sunucular açacağız.
Sizde csgo ve discord sunucumuza gelip bize destek olabilirsiniz.

CSGO SUNUCU BİLGİLERİ;

Sunucu İP: 185.193.165.5
Sunucu DNS: awp.reavertr.com

#eğlence#public#sohbet

Sunucu Yorumları

Bu sunucu hakkında hiç yorum yapılmamış.

Benzer Discord Sunucuları

Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları
Grand Theft Auto: San Andreas Oyununun Online Versiyonu Olan ''Multi Theft Auto'' Yani (MT..

Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları
OYUN

Discord Oyun Sunucuları
League Of Legends Türkiye Resimi Discord Sunucusu

Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları


Discord Oyun Sunucuları


Benzer Discord Sunucuları

Benzer Discord Sunucuları Nedir? 


Discord bünyesinde milyonlarca sunucu barındıran bir platformdur. Platform üzerinde ilgilendiğiniz kategori altında ulaşabileceğiniz global ve yerel sunucuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Tüm bu sunuculara sadece araştırma yaparak ulaşmanız imkânsıza yakındır. Bu noktada platformun ortaya koyduğu benzer Discord sunucuları algoritması bulunuyor. 
Benzer Discord sunucuları önerilerini eğer Discord kullandıysanız mutlaka denk gelmişsinizdir. Discord başta olmak üzere günümüzde neredeyse tüm sosyal medya platformlarında belirli bir algoritma bulunmaktadır. Oluşturulan algoritma sayesinde kullanıcıların platformda geçirdiği sürenin artması ve memnuniyet kazanması hedeflenir. 
Benzer Discord sunucuları, girdiğiniz bir kategoride bulunan sunucu örneklerini sizlere çıkarmaktadır. Örneğin bir Discord eğlence sunucusu katılımcısı olduğunuzu düşünün. Bu alandayken sol tarafta size benzer eğlence sunucu isimleri gösterilecektir. Böylece katılım gösterdiğiniz sunucular dışında da farklı odaları keşfedebilirsiniz.

Benzer Discord Sunucusu Ne İşe Yarar?


Kullanıcıların platform üzerinde uzun süreli vakit geçirmesi platform firması tarafından istenen bir durumdur. Bu yüzden benzer Discord sunucuları önerileri ortaya çıkar. Peki bu benzer sunucular ne gibi avantajlar sağlar? Discord benzer sunucuları ne işe yarar? Elbette tüm bunlar için belirli bir hedef, amaç oluşturulmuştur. 

Benzer Discord sunucuları avantajları arasında:

Kullanıcıların ilgisine göre sunucu önerisi,
Uzun süreli Discord kullanma avantajı,
Bilinmeyen Discord sunucularını keşfetme,
Daha fazla aktiflik ve iletişim sağlama gibi unsurlar bulunuyor.


Siz de belirli kategoride benzer sunucuların arasında yer almanın dışında Discord Sunucuları sitemizden sunucunuzun linkini paylaşarak katılımcı bulabilirsiniz.


DMCA.com Protection Status