Milky Way #YetkiliAlım

Sunucu Hakkında

Bu sunucu size biraz açıklayayım;
Bu sunucuda üyelerin eğlenip vakit geçireceği eğlence kanalları bulunmaktadır.
Bu sunucuda oyuncular için hemen hemen her oyun için ayrı ve özel olarak tasarlanmış oyun kanalları ve yine her oyun için ayrı roller ayarlandı.
Bu sunucuda güvenlik en üst düzeyde Discord'un kendi sunucu güvenliği araçlarının yanı sırada en bilinen ve en güvenli botlar tarafından ayrıcalıktan 7/24 koruma atındadır.
Şikayetlerinizin görünmemesi ve gizli kalması için önemli adımlarda attık.
Sizleri zorlamayacak kurallar mevcuttur.
Üstelik her hafta ayrı rol çekilişleri yapılır.
Sizler için en iyi ve en güvenli yetkilileri seçmek için yetkililere 2AD zorunluluğu getirdik.
Bu sunucuda adalet en önemlisidir. Ve oluşabilecek her sorunda haklı kişiyle suçlu kişiyi ayırtmak için özel kanallar bulunur. Ve olası sorunlarda sunucu yetkilileri acil toplantı yapar ve toplantıya isteyen üyeler dinleyici olarak katılabilir.
yetkili başvuruları için ayrı bir form hazırladık ve bunlar sizin için.
Daha çok anlatmak isterdim ama anlat anlat bitmez..
haydi sende gel aramıza katıl...

Sunucu Yorumları

Bu sunucu hakkında hiç yorum yapılmamış.

Benzer Discord Sunucuları

Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Benzer Discord Sunucuları

Benzer Discord Sunucuları Nedir? 


Discord bünyesinde milyonlarca sunucu barındıran bir platformdur. Platform üzerinde ilgilendiğiniz kategori altında ulaşabileceğiniz global ve yerel sunucuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Tüm bu sunuculara sadece araştırma yaparak ulaşmanız imkânsıza yakındır. Bu noktada platformun ortaya koyduğu benzer Discord sunucuları algoritması bulunuyor. 
Benzer Discord sunucuları önerilerini eğer Discord kullandıysanız mutlaka denk gelmişsinizdir. Discord başta olmak üzere günümüzde neredeyse tüm sosyal medya platformlarında belirli bir algoritma bulunmaktadır. Oluşturulan algoritma sayesinde kullanıcıların platformda geçirdiği sürenin artması ve memnuniyet kazanması hedeflenir. 
Benzer Discord sunucuları, girdiğiniz bir kategoride bulunan sunucu örneklerini sizlere çıkarmaktadır. Örneğin bir Discord eğlence sunucusu katılımcısı olduğunuzu düşünün. Bu alandayken sol tarafta size benzer eğlence sunucu isimleri gösterilecektir. Böylece katılım gösterdiğiniz sunucular dışında da farklı odaları keşfedebilirsiniz.

Benzer Discord Sunucusu Ne İşe Yarar?


Kullanıcıların platform üzerinde uzun süreli vakit geçirmesi platform firması tarafından istenen bir durumdur. Bu yüzden benzer Discord sunucuları önerileri ortaya çıkar. Peki bu benzer sunucular ne gibi avantajlar sağlar? Discord benzer sunucuları ne işe yarar? Elbette tüm bunlar için belirli bir hedef, amaç oluşturulmuştur. 

Benzer Discord sunucuları avantajları arasında:

Kullanıcıların ilgisine göre sunucu önerisi,
Uzun süreli Discord kullanma avantajı,
Bilinmeyen Discord sunucularını keşfetme,
Daha fazla aktiflik ve iletişim sağlama gibi unsurlar bulunuyor.


Siz de belirli kategoride benzer sunucuların arasında yer almanın dışında Discord Sunucuları sitemizden sunucunuzun linkini paylaşarak katılımcı bulabilirsiniz.


DMCA.com Protection Status