Phonksters Turkiye

Sunucu Hakkında

Merhaba, günümüzde phonk müzik çoğu platformda çok fazla kullanılıyor ve çok fazla seveni var. Rusya, Amerika gibi ülkelerde bu türü yapan prodüktörler mevcut.
Türkiye'de ise dinleyen ve yapan var fakat yaygın değil. Ben de bu topluluğu kurmak ve Türkiye'de daha belirgin hale getirmek için hem dinleyiciler hem de yapımcılar için kar amacı gütmeyen yani sadece bu türün Türkiye'de daha çok yayılması için phonksters adında bir topluluk kurdum. Discord sunucusunda hem dinleyiciler yeni şarkılar keşfetmiş olacak, prodüktörler de drum kit, cover art veya iş birliği için kendine arkadaş bulacak ve herkes kendisine bir şeyler katmış olacak.Phonk listesinde üst sıralarda olan "Playamane"de serverimizin bir üyesi.

Hepinizi ve tüm müzik severleri bekliyorum,
https://discord.gg/DpMxCjbGX6

#topluluk#müzik#eğlence

Sunucu Yorumları

Bu sunucu hakkında hiç yorum yapılmamış.

Benzer Discord Sunucuları

Türk Discord Sunucuları
• Herkese selamlar!

Türk Discord Sunucuları
anime muhabbet oyun film dizi izliyoruz <3

Türk Discord Sunucuları
Valorant, CS:GO, Gartic vb eğlenceli oyunlar oynamak ve keyifli vakit geçirmek.

Türk Discord Sunucuları
OYUN, SOHBET, AILE

Türk Discord Sunucuları
Herkese eşit davranılan bir sunucuda chat yapmak isteyen herkesi bekleriz.

Türk Discord Sunucuları
birlikte güzel şakalarla dop dolu sohbet ortamı, akşam sesleri,ders çalışma odaları,film i..

Türk Discord Sunucuları
Küfürsüz güzel sohbetin olduğu bir sunucu

Türk Discord Sunucuları
-Sohbet -Oyun -Yetkili alım -Winter Season

Türk Discord Sunucuları
gir içeri bebeğim <33

Türk Discord Sunucuları
Kısacası "Media" sunucusuyuz içeride sunucuları yarıştırdığımız sunucuların reklamlarını y..

Türk Discord Sunucuları
Yeni açılmış sunucu herkesi beklerizz

Benzer Discord Sunucuları

Benzer Discord Sunucuları Nedir? 


Discord bünyesinde milyonlarca sunucu barındıran bir platformdur. Platform üzerinde ilgilendiğiniz kategori altında ulaşabileceğiniz global ve yerel sunucuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Tüm bu sunuculara sadece araştırma yaparak ulaşmanız imkânsıza yakındır. Bu noktada platformun ortaya koyduğu benzer Discord sunucuları algoritması bulunuyor. 
Benzer Discord sunucuları önerilerini eğer Discord kullandıysanız mutlaka denk gelmişsinizdir. Discord başta olmak üzere günümüzde neredeyse tüm sosyal medya platformlarında belirli bir algoritma bulunmaktadır. Oluşturulan algoritma sayesinde kullanıcıların platformda geçirdiği sürenin artması ve memnuniyet kazanması hedeflenir. 
Benzer Discord sunucuları, girdiğiniz bir kategoride bulunan sunucu örneklerini sizlere çıkarmaktadır. Örneğin bir Discord eğlence sunucusu katılımcısı olduğunuzu düşünün. Bu alandayken sol tarafta size benzer eğlence sunucu isimleri gösterilecektir. Böylece katılım gösterdiğiniz sunucular dışında da farklı odaları keşfedebilirsiniz.

Benzer Discord Sunucusu Ne İşe Yarar?


Kullanıcıların platform üzerinde uzun süreli vakit geçirmesi platform firması tarafından istenen bir durumdur. Bu yüzden benzer Discord sunucuları önerileri ortaya çıkar. Peki bu benzer sunucular ne gibi avantajlar sağlar? Discord benzer sunucuları ne işe yarar? Elbette tüm bunlar için belirli bir hedef, amaç oluşturulmuştur. 

Benzer Discord sunucuları avantajları arasında:

Kullanıcıların ilgisine göre sunucu önerisi,
Uzun süreli Discord kullanma avantajı,
Bilinmeyen Discord sunucularını keşfetme,
Daha fazla aktiflik ve iletişim sağlama gibi unsurlar bulunuyor.


Siz de belirli kategoride benzer sunucuların arasında yer almanın dışında Discord Sunucuları sitemizden sunucunuzun linkini paylaşarak katılımcı bulabilirsiniz.


DMCA.com Protection Status