SonGoku Community

Sunucu Hakkında

Burası botumun official sunucusudur. İçerde mobilden ve bilgisayardan bot kodlama için insanların işini kolaylaştırıcak kodlar bulunmaktadır.Sadece bot sunucusu olmamakla birlikte içerde eğlenip sohbet edip arkadaşlarınızla oyun oynayabiliceğiniz bir ortamda bulunmaktadır. NOT: kodları görmek için rollerimiz vardır sunucumuzun sade ve güzel olması için bu güzel karmaşıklığı örten bir şey oldu :D

Sunucu Yorumları

fatih

2021-04-27 21:29

Tamda sohbet ve muahhebete uygun nezih bir ortam kadir kardeşim sağolsun bizi karşıladı tanıştık çok samimi bir kardeşim oldu.Diğer arkadaşlarda aynı şekilde aileyi aratmayan bir ortam.Gelmeyen pişman olur.

salih demir

2021-04-27 21:12

bence gayet hoş ve nezih bi ortam


Benzer Discord Sunucuları

Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları
İnsanlara her gün bir şeyler kazandıran, birbirinden güzel sohbetlerin döndüğü, çoğu insan..

Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları
Türkiye'de tipolojiyi öncü olarak temsil etmeyi amaçlayan sunucu. Daha düzenli, estetik..

Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Discord Topluluk Sunucuları


Benzer Discord Sunucuları

Benzer Discord Sunucuları Nedir? 


Discord bünyesinde milyonlarca sunucu barındıran bir platformdur. Platform üzerinde ilgilendiğiniz kategori altında ulaşabileceğiniz global ve yerel sunucuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Tüm bu sunuculara sadece araştırma yaparak ulaşmanız imkânsıza yakındır. Bu noktada platformun ortaya koyduğu benzer Discord sunucuları algoritması bulunuyor. 
Benzer Discord sunucuları önerilerini eğer Discord kullandıysanız mutlaka denk gelmişsinizdir. Discord başta olmak üzere günümüzde neredeyse tüm sosyal medya platformlarında belirli bir algoritma bulunmaktadır. Oluşturulan algoritma sayesinde kullanıcıların platformda geçirdiği sürenin artması ve memnuniyet kazanması hedeflenir. 
Benzer Discord sunucuları, girdiğiniz bir kategoride bulunan sunucu örneklerini sizlere çıkarmaktadır. Örneğin bir Discord eğlence sunucusu katılımcısı olduğunuzu düşünün. Bu alandayken sol tarafta size benzer eğlence sunucu isimleri gösterilecektir. Böylece katılım gösterdiğiniz sunucular dışında da farklı odaları keşfedebilirsiniz.

Benzer Discord Sunucusu Ne İşe Yarar?


Kullanıcıların platform üzerinde uzun süreli vakit geçirmesi platform firması tarafından istenen bir durumdur. Bu yüzden benzer Discord sunucuları önerileri ortaya çıkar. Peki bu benzer sunucular ne gibi avantajlar sağlar? Discord benzer sunucuları ne işe yarar? Elbette tüm bunlar için belirli bir hedef, amaç oluşturulmuştur. 

Benzer Discord sunucuları avantajları arasında:

Kullanıcıların ilgisine göre sunucu önerisi,
Uzun süreli Discord kullanma avantajı,
Bilinmeyen Discord sunucularını keşfetme,
Daha fazla aktiflik ve iletişim sağlama gibi unsurlar bulunuyor.


Siz de belirli kategoride benzer sunucuların arasında yer almanın dışında Discord Sunucuları sitemizden sunucunuzun linkini paylaşarak katılımcı bulabilirsiniz.


DMCA.com Protection Status